Pl.AmazingHope.net (Na stronie głównej) Pl.AmazingHope.net

Znaczne zwiększenie liczby trzęsienia ziemi!

Bieżące wydarzenia na świecie

392_katastrofykont.jpg

Znaczne zwiększenie liczby trzęsienia ziemi!

Dodano: 11.03.2011
Liczba wyświetleń: 307689x
Tematy: Bieżące wydarzenia na świecie
PrintTisk
389_zemetreseni.jpg393_earthquakes.jpg390_katastrofy.jpg391_katastrofydruh.jpg392_katastrofykont.jpg394_1a_view.jpg

Stale rosnąca liczba trzęsień ziemi w całym kraju. Wiele osób uważa zmiany i zaburzenia natury i zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie wszystko jest w porządku. Zdają sobie sprawę, że coś się dzieje, co historia. Za każdym razem dowiadujemy się z wiadomości telewizyjnych wielkiego trzęsienia ziemi w różnych miejscach naszej planety i mniejsze lepiej nie mówić. Panuje przekonanie, że trzęsienia ziemi i katastrofy naturalne zawsze były i dlatego jest zupełnie normalne. Katastrofy zawsze były bardzo, ale nie tak intensywne, w tak dużą skalę. Mamy oddział o nazwie, a statystyki mówią jasno i wyraźnie, że klęski żywiołowe rośnie, a na wielką skalę.

US Geological Suvrvey powiedział, że od 1990 r. łączna liczba trzęsień ziemi odnotowanych przez naukowców na całym świecie stale rośnie. I choć możliwości pomiaru są wciąż takie same w tym roku. W 2004 r. było ich łącznie 31 201 trzęsień ziemi, które jest prawie dwa razy tyle co w 1990 roku. Jak wiadomo, trzęsienia ziemi w 2004 roku spowodowały 284.012 zgonów.

Liczba trzęsień ziemi w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 20 lat wzrósł bardzo znacząco. W 1990 roku USA odnotowały 2268 trzęsienie ziemi. W 1999 r. liczba ta wzrosła do 3003. W 2010 roku było 8390 trzęsienia ziemi. Od 1990 do 2010, a więc wzrost 370%!

Zapraszam do galerii zdjęć na listach, które przez ostatnie sto lat, rosnąca tendencja do katastrofy.

Kilka przykładów w krótkim czasie:

11 marzec 2011 - Japonia - Japonia wymuszone przez trzęsienia ziemi i tsunami dziesięciu skokowej wybrzeża. Według sejsmologów jako jeden z największych trzęsień ziemi w historii Japonii. Jest także piątym co do wielkości trzęsienie ziemi nowoczesnych historie.

10 marzec 2011 - Chiny - Shock poziomu mocy 5,4 Richter hit w czwartek, południowo-zachodnie Chiny w pobliżu granicy z Birmą. http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/zeme-se-otrasla-a-hroutici-se-budovy-zabijely.html

09 marzec 2011 - Japonia - Japonia uderzyła na północny wschód w środę, trzęsieniu ziemi w skali 7,2 stopni w skali Richtera. Obszar płaci ostrzegania przed tsunami, poinformował Reuters.

03 czerwiec 2011 - Chile - W północnej części Chile trzęsienia ziemi uderzył niedziela o sile 6,3 w skali Richtera. Poinformuj podała agencja. Wstrząsy nawiedziły ten obszar około 60 km od portu w mieście Arica.

22 luty 2011 - Nowa Zelandia - straszne, szybki i silny. Trzęsienia ziemi w Nowej Zelandii było jak nalotu. Christchurch Nowa Zelandia wygląda jak po nalocie. Kilka godzin temu dotarło do jednego z najbardziej niszczycielskich trzęsień ziemi w historii.

11 luty 2011 - Chile - uderzył w środkowej części Chile wieczorem w piątek CET trzęsienie ziemi wielkości siedem na skali Richtera. Jak informuje Reuters, ziemia wstrząsnęły stolicą Santiago de Chile.

02 kwiecień 2011 - Indie, Birma - trzęsienie Ziemi o sile 6,4 w skali Richtera nawiedziło w piątek w granicy indyjsko-Birmie. Poinformuj AFP

30 stycznia 2011 - Węgry - trzęsienie ziemi, czułem, że ludzie w południowej Słowacji. Na Węgrzech, ściany popękane w kilku domach.

Biblia mówi, że przed pojawieniem się Jezusa Chrystusa, wzrost trzęsień ziemi i jest to jeden ze znaków, które czynią nas ostrzeżeniem i zwrócić się do Boga i Jego Słowo.

Mt 24,7 - Naród powstanie przeciwko narodowi i królestwo przeciw królestwu, i wyjść w różnych miejscach, głód i trzęsienia ziemi.

Łk 21,11 - Nie będzie wielkie trzęsienia ziemi w różnych miejscach, nie będzie głód i zaraza i horror przyjść i wielkie znaki na niebie.

Uwaga EG White

I został poproszony o przedstawienie ostrzeżenie, że wiele miast zanurzone w upadki i grzechy są niszczone przez wysokim poziomie trzęsienia ziemi, powodzie i pożary. Świat będzie ostrzegał, że jest Bóg, który objawił swoją władzę. Jego niewidzialne działanie pozwala zniszczenie i śmierć. W żadnym zamiany wszystkich nagromadzonego bogactwa ... (MS 1935 1906)

Przychodzą niespodziewanie straszliwej katastrofy i katastrofa będzie się jeden po drugim. Jeśli słuchać Boga, ostrzeżenia, jeśli Kościół będzie powrót na drogę posłuszeństwa, to czas spędzony na niszczyciel ręki. Jeśli pójdę dalej, jednak ludzie są uwieść jego podróże, loty co przykazań Bożych, i ogłaszają kolejne kłamstwo, Bóg wysyła je do katastrofy, że się obudzi. (MS 1935 1906)

Pan zniszczyć w jednej chwili wszystkich przestępców, nawet wszystkie narody razem. będzie karać miasta i miejsca, gdzie ludzie przekazanie na własność szatańskich sił. Miasta pogan będą traktowane mocno, ale jeszcze nie odwiedził Boga Najwyższego, nie głosować, ponieważ wciąż znajduje się kilka dusz, które są oddzielone od złudzeń wroga, to się nawrócą i kolei, podczas gdy inny sektor zostanie utrzymany aż do dnia gniewu Bożego. (Ewangelizacja, 27, 1906)

Jest w pobliżu dużych miast czasie, gdy zostaną odwiedzone przez mękę. Za chwilę przyjechać do tego miasta szok straszne. Nie ważne jak duży i silny będzie ich budynków, chociaż wiele jednostek ognia zostaną wykorzystane, gdy Bóg dotyka tych budynków, w ciągu kilku minut lub godzin będzie w stanie ruiny. Unholy z tego świata należy zdać miotłą zniszczenia. Katastrof, które dotykają dziś wspaniałe budynki i duża część miasta, Bóg pokazuje nam, co przychodzi do całego świata. - (7 Świadectwa dla Kościoła 82, 83).


Pokrewne artykuły z kategorii - Bieżące wydarzenia na świecie

Głód na świecie

158_hladomor_ve_svete.jpg ONZ: Liczba głodujących na świecie przekroczy miliard i ze względu na kryzys gospodarczyPołączenie kryzysu żywnościowego i gospodarczej powoduje, liczba głodujących na świecie przekroczy miliard. W porównaniu do ubiegłego roku liczba ta ...
Dodano: 01.10.2010
Liczba wyświetleń: 364048x

Żydów mesjańskich

164_izrael_vlajka.jpg Messianic Żydów - proroctwoOprócz licznych wyznań chrześcijańskich istnieją w Izraelu oraz w ruchu tak zwanych "Mesjasz Żydów". Osoby te zazwyczaj pochodzą z rodzin żydowskich, ale wierzy w Jezusa jako Mesjasza i ...
Dodano: 06.10.2010
Liczba wyświetleń: 263512x

Czas na świecie, ilu ludzi na tym świecie?

157_world_clock.jpg Zastanawiasz się, jak wielu ludzi na tym świecie? Chcesz wiedzieć, jak wielu ludzi rodzą się, ile osób umiera w ciągu roku lub w tej chwili? Chcesz wiedzieć, co poziom przestępczości w ...
Dodano: 30.09.2010
Liczba wyświetleń: 334710x

Chiny ewangelizacyjnej reszty świata - ruch (do Jerozolimy)

284_china_globus_vlajka.jpg Do Powrót do wizji Jeruzalem tysięcy chińskich są gotowi umrzeć. Przynajmniej powinniśmy dowiedzieć się dlaczego. Napoleon powiedział kiedyś: "Kiedy Chiny porusza się, zmienia oblicze świata." Dziś te słowa staną się rzeczywistością ...
Dodano: 06.12.2010
Liczba wyświetleń: 190287x

Były papieża Jana Pawła II. zostanie ogłoszony świętym - Co Biblia?

316_vatikan.jpg Obecny papież Benedykt XVI zatwierdził dekret, w którym jego poprzednik Jan Paweł II. potwierdza wykonanie cud. To może być były papież oficjalnie beatyfikowany. Uznanie cud jest potrzebny do beatyfikacji zmarłego. Jana ...
Dodano: 18.01.2011
Liczba wyświetleń: 181305x

Pl.AmazingHope.net - Znaczne zwiększenie liczby trzęsienia ziemi!