Pl.AmazingHope.net (Na stronie głównej) Pl.AmazingHope.net

Proroctwa Biblii - Kto jest Antychrystem? - Daniel Rozdział 7

Proroków biblijnych i dziś

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg

Proroctwa Biblii - Kto jest Antychrystem? - Daniel Rozdział 7

Dodano: 26.12.2010
Liczba wyświetleń: 392827x
Tematy: Proroków biblijnych i dziś
PrintTisk

W drugim rozdziale Daniel Bóg objawił podstawowego prorocze widzenia. Używa obraz z metalu i kamienia postaci, które na koniec sympatii.

szef Golden reprezentowane babilońskiej Imperium, jego klatce piersiowej był srebrny obraz imperium Medo-Pers, symbolizowane przez imperium miedzi brzuch i nogi Greckiej żelaza apt refleksji Cesarstwa Rzymskiego. Nogi wystawały z gliny i żelaza, opowiada o długich wieków wojen i prób jednoczenia się w Europie i Azji Mniejszej. Spadek jest wielki kamień przyjścia w chwale Jezusa Chrystusa. Więcej w artykule - Biblia Prophecy - Daniel 2 - History of the World.

Siódmy rozdział proroctwa Daniela opisuje ten sam świat z innymi symbolami. Daniel w swoim czasie nic nie wiedział o naród Izraela po raz kolejny stanąć przed Bogiem i ukrzyżowanie Mesjasza, nie wiem o wywołanie Kościół Nowego Testamentu, o jej kolejne odejście od Boga, z jego słów, a spadek średniowiecznego kościoła, który prześladowani własnej wierzących.

Boże, ten smutny rozwój Kościoła i proroctwa Daniel przepowiedział w rozdziale 7 i 8 są nie tylko Starego Testamentu, jak niektórzy tłumacze, bo mamy jasnych wypowiedzi na temat tego proroctwa rozciąga się aż do końca. To proroctwo mówi o czasie sąd Boga i wzruszające, co jest w ostatnim okresie odbywała się na ziemi iw niebie (Daniel 7,9 - 10,13 do 14,26 - 27).

Daniel 7,2-8 - Jestem w nocy Daniel miał tę wizję: Oto Ja widziałem, jak wielkie morze burzy cztery wiatry nieba. Nagle wyłonił się z morza cztery ogromne bestie, każdy inny. Pierwszy wygląda jak lew, ale miał orle skrzydła. Potem zobaczyłem, że zerwanie skrzydle, został zniesiony z ziemi, więc stojąc na nogach jak człowiek, i otrzymała ludzkiego serca. I oto nagle Zwierzę drugie podobne do niedźwiedzia. Z jednej strony, wyprostowany, trzymając w zębach trzy żebra i powiedział: "Wstań, jedz dużo ciała!"

Oglądałem więcej i oto kolejny bestia, jak Leopard, ale na plecach miał cztery skrzydła ptaków. Miała cztery głowy, i dano. Potem poszedł na widzenie w nocy, a oto widziałem czwartej bestii. To było przerażające i straszne i miał straszliwą władzę. Dzięki wielkie zęby z żelaza, pochłanianie i kruszenia reszta tratować nogami. Różnił się od wszystkich zwierząt, które go poprzedziły, i miała dziesięć rogów. Kiedy oglądałem rogi, oto zaczęła rosnąć między innymi mały kącik trzy spośród pierwszych rogów zostały obalone, aby zrobić miejsce dla niego. Na rogu Widziałem człowieka jak oczy i usta, które doprowadziły dumny mowy.

Jednym z nich jest interpretacja proroctw biblijnych ważne - do nich nie możemy w żaden sposób do przesyłania swoich opinii i uprzedzeń. Nie wolno nam "ssać palec, co każdy prorocze symboli. Musimy zrobić jak wielu fałszywych proroków, którzy interpretują Pismo Święte, jak im pasuje. Musimy pozwolić Biblii interpretować siebie. Co to jest klucz do rozszyfrowanie dziwne proroctwo zdjęcia znalezione w tym rozdziale, które pojawiają się w innych księgach Biblii?

Wind = wojna, zamieszki (jak Jeremiasz 25,32; 49,35-37)

Sea (woda) = narodu, rasy (Objawienie Jana 17,15)

Beast (Bestia) = King lub królestwa (Daniel 7,17)

Corner = król, władca (Daniel 7,24, 8,21, 17,12 Objawienie Jana)

Poniższy słownik jest teraz jaśniejszy obraz - Daniel, widząc, że walka między narodami podniosła cztery wielkie królestwo.

Siódmy rozdział proroctwa Daniela opisuje ten sam świat, jak opisano w rzeźby w 2. rozdziału i porównuje imperium babilońskiego do lew, Medo-Pers ponieść, pantera greckiego imperium Cesarstwa Rzymskiego opisuje jako "istota straszne, straszne i bardzo mocna."

Historia jasno pokazuje, że po Grecji, po jedynym światowego mocarstwa - Imperium Rzymskie (W proroctwo rozdziału 2 odpowiada uda żelaza - nawet w czwartym obraz zwierzęcia, żelaza wydaje). Przewidywałem, że charakter tego królestwa są prawdziwe. Nic dziwnego, że mówiło się, że wszędzie tam, gdzie wszedł rzymskiego żołnierza, siedem lat rosnąć trawa. Możesz uczyć się historii i okaże się, że siła ta będzie właściwie jej ogromnej ziemi zdobyty przez siły, które zniszczyły wszystko, co stanie jej na drodze.

Po tym krótki opis siły polityczne, Daniel zaczyna się do niektórych większą moc, która zaczyna się od wielu wieków do ingerowania w sferę religijną, w życiu Kościoła. 7.kapitole Daniel opisuje stopniowe początek działania i szczególnych uprawnień, które prowadziły wojnę świętych i Boga. Nazywana jest mały róg. (Daniel 7,8,21)

Daniel 7, 19 - 27 - Potem chciał wiedzieć, co się rozumie przez czwartej bestii, które różniły się od wszystkich innych: To było straszne i przerażające, z zębami i pazurami żelaza i brązu kruszenia i pożera resztę tratować nogami. Ja też chciałem się dowiedzieć, co oznacza dziesięć rogów na głowie i dlaczego dorastał następnym rogu, a trzy odpadli, aby zrobić miejsce dla niego, i dlaczego róg miał oczy i usta, co spowodowało dumny mowy, i dlaczego wyglądał bardziej skuteczne niż inni. I odwrócił się i wtedy zobaczyłem, że róg prowadzenia wojny przeciwko świętym i pokonuje je. Potem przyszedł od dawna, ale orzekł na korzyść święty Najwyższego. Następnie przyszedł czas na świętych miało królestwa.

On tam stoi, więc powiedziałam: "Czwarta bestia to czwarte królestwo na ziemi, która jest różna od wszystkich innych: To ogarnął całą ziemię, depczą go i sympatii. Dziesięć rogów to dziesięciu jest królów, którzy nie powstaną z tego królestwa. Po nich inny król powstanie, odmienny od poprzednich, i pokonaj trzech królów. Czy słowa przeciw Najwyższemu, święci będą nieprawidłowe i próby zmiany czasu i zasad. Święci będą w jego ręce na czas i czasy i połowę czasu. Ale to sąd będzie usiąść i pozbawia go mocy, aby być na zawsze zniszczona i zniszczone. Królestwo, potęga i chwała królestw pod niebem zostanie przekazany do ludzi świętych Najwyższego. Jego królestwo będzie trwać wiecznie, i wszystkich władców oddawali Mu cześć i posłuszeństwo. "

Z tych wersetów można wybrać znaki, które wyraźnie charakteryzuje moc, ukrywający się pod nazwą "mały kącik". W siódmym rozdziale książki Daniela mówi nam, że ten "mały róg":

1 wynikły z czwartej bestii (w. 23-24).

2. Wychowywał się wśród dziesięciu rogów (w. 8).

3 potwierdzona trzy rogi (królów) (werset 8, 24).

4 Wydawał się większy niż innych stron (w. 20).

5 różnił się od wszystkich innych (w. 24).

6 Czy ludzkie oko (w. 8).

7-ta będzie bluźnić Bogu, odważnie przemawiać (Łk 8, 20, 25).

8 prowadziły wojnę świętych i zwyciężał ich (Łk 21, 25).

9 będzie się starała czasy się zmieniają i prawa (w. 25).

10 Świętych będą w jego ręce przez pewien czas, czasy i pół czasu (w. 25).

11 będzie zasada aż do nadejścia Ancient (w. 22).

12 Jego rząd wycofał zostanie zniszczona (w. 26).

Pamiętaj, że aby być wiarygodną interpretację, wszystkie znaki muszą być zgodne.

Identyfikacja ta moc może pomóc informacje zawarte w 8 rozdziale Daniela i Objawienia. Pytanie jest oczywista - jest to możliwe na podstawie tych cech wiarygodnie rozpoznać, jaki rodzaj zasilania? Kto jest "mały róg"? Kto jest Antychrystem?

Istnieje tylko jedna siła, która spełnia wszystkie cechy proroctwa. To Papieskiej System. Wystarczy porównać proroctw biblijnych historii i zrozumieć, dlaczego przez wieki Kościół rzymski zakazał czytania Biblii i prześladowani i mordowani tych, którzy żyją prawdą.

Grubość mały róg nie identyfikuje indywidualnych katolików, ale system papieski. Wiele osób, które przylegają do Kościoła Jezusa Chrystusa z pewnością miłości z całego serca. Bóg naprawdę kocha uwodzenia ludu rzymskiego Apostolskiego Kościoła katolickiego systemu. Dlatego też, biorąc pod uwagę jego słowa, więc możemy się nauczyć i rozpoznać Boże ostrzeżenie, usłyszeć głos Jezusa i iść za nim.

1 wynikły z czwartej bestii (w. 23-24). Rzym upadł na dziesięć odrębnych narodów. Wśród nich, następnie zwiększyła się trochę rogu. Proroctwa w Księdze Daniela 2 i 8 mogą wskazywać, że potęgi rzymskiej jakoś działać do końca historii świata. Faktem historycznym jest to, że jedyną siłą, która powstała i uzurpował sobie władzę Rzym wkrótce po upadku Cesarstwa Rzymskiego był system papieski.

Cytat: "Jest to specjalny akt Bożej Opatrzności w upadku Cesarstwa Rzymskiego i jej podział na jedno królestwo, Biskupem Rzymu, który uczynił Chrystusa, Głowy i w sercu swoim Kościele, nabyte władzy świeckiej". (Pius IX papież. Katolickiego Apostolskiego List Cum Ecclesia, marzec 1860)

2. Wychowywał się wśród dziesięciu rogów (w. 8). Wzrosła ona z 10 krajów Europy Zachodniej, imperium rzymskiego, która została podzielona. Byli Sasów (Anglia), Frank (Francja), Alamanni (Niemcy), Wizygoci (Hiszpania), Suebovs (Portugalia), Lombardi (Włochy), Burgundów (Szwajcaria), Heruli (zniszczone), Wandalów (zniszczone) i Ostrogotów (wygładzanie).

3 potwierdzona trzy rogi (królów) (Łk 8, 24). Papieska rząd zaczyna upadku Cesarstwa Rzymskiego w 533, gdy cesarz Justynian oficjalnie uznany przez papieża głową wszystkich kościołów chrześcijańskich. Królestwo, które nie uznają władzy papieża został bezlitośnie zniszczone. Heruli zostały zmiażdżone 493, Wandalów i Ostrogotów w 534 w 538-ta

4 Wydawał się większy niż innych stron (w. 20). Wszyscy królowie jego temat, i koronowano i łączenia na podstawie dekretów papieskich. Wpływ na funkcjonowanie całej Europy, a później na całym świecie. Panował nad królami, którzy złożyli swoje konta, a ich narodów.

5 różnił się od wszystkich innych (w. 24). Różnica polega na tym, że stan natury politycznej i religijnej. Watykan jest jedynym państwem, które jest zarówno kościołów.

6 Czy ludzkie oko (w. 8). Jednym z tytułów Łacińskiej papieża "episcopus Episcoporium", które oznacza coś w stylu "nadzorca nadzorcy" lub "nadzorców nadzorcy. Powyższy werset jest interpretowany w związku z wyznaniem. Poprzez wyznanie było to, że Kościół katolicki zawsze wgląd w życia ludzi (i nie tylko zwykłych ludzi, ale także z najpotężniejszych władców). Ponadto obraz sugeruje związek z ludźmi władzy. Wiemy, że papieski władza koncentruje się w jednego człowieka.

7-ta będzie bluźnić Bogu, odważnie przemawiać (Łk 8, 20, 25). definicji biblijnej bluźnierstwo pomoże nam zrozumieć, co jest bluźnierstwem

John 10.33 - Odpowiedzieli mu Żydzi: ". Nie kamień za dobry uczynek, ale za bluźnierstwo: jesteś człowiekiem i mówią, że jesteś Bogiem"

Mark 2,7 - "Co ten człowiek mówi Profane Któż może odpuszczać grzechy, ale Bóg!"?

Mt 23,9 - i nie nikogo na ziemi "imię ojca, albowiem jeden jest Ojciec wasz, który jest w niebie.

Co mówi o papieżu?

"Papież ma tak wielką godnością i tak wywyższony, że nie jest tylko człowiekiem ... ... jest jak Bóg na ziemi, jedynym władcą wierzących w Chrystusa, lider Kings, pełnię władzy". (Lucius Ferrari, Bibliotheca polecenia, 1793, t. VI, Papa II, str. 25-29)

"Opowiadamy się na tej ziemi, zamiast Boga Wszechmogącego." (Big encyklice listów papieża Leona XII, czerwiec 1894)

"Papież jest nie tylko przedstawicielem Jezusa Chrystusa, jest sam Jezus Chrystus, ukryty pod płaszczykiem ciała". (Katolicki Narodowy, lipiec 1895)

"Papież ma tak wielką godnością i tak wywyższony, że nie jest tylko człowiekiem, ale jak Bóg, przedstawiciel Boga ... Jest to również boskiego władcy i najwyższym cesarz, król królów ... Gdyby to było możliwe, i aniołowie może błądzić w wierze, lub może myśleć w przeciwieństwie do poglądu, mogą być oceniane i ekskomunikowany przez papieża. "(Fragmenty z Ferrari Kościół Dictionary, artykuł na papieża)

Twierdzi nawet "King of Heaven". Że moc ta jest wyraźnie związane z byt zwany Szatanem, który wyraził pragnienie, aby być równa Najwyższego Iz 14,12-15.

8 prowadziły wojnę świętych i zwyciężał ich (Łk 21, 25). Historia dowodzi, że 100-150 milionów ludzi w religijny - system polityczny, poddanych torturom i wysłanych na śmierć. Protestanci zostali zamordowani, ponieważ wierzyli słowa Biblii i chce żyć według nauk Jezusa.

9 będzie się starała czasy się zmieniają i prawa (w. 25). Boże prawo było rzeczywiście zmieniło. Drugie przykazanie zabrania kultu bożków, posągów i obrazów zostały zniesione i zachować numer 10, ostatni dzieli się na dwa przykazania.

Czwarte przykazanie dotyczące szabatu jako dnia odpoczynku został zmieniony przez dekret w 321 w kultu w niedzielę, jako boga słońca.

Mt 5,18 - Zaprawdę powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, nie od najmniejszej list, a nie jeden tytuł z prawem, zanim to wszystko się spełni.

"Około roku 1400 zażądał Petrus de Ancharano papież może zmienić prawa Bożego, ponieważ jego moc jest boska, a nie ludzkie. Żaden kraj nie jest podobno w miejscu, a Bóg ma pełne kompetencje do decydowania o ich owce"

Cytat: "Papież ma prawo do zmiany czasu, aby zniszczyć prawa i decyduje o wszystkich sprawach, nawet tych, którzy należą do Chrystusa Papież ma władzę i jest często używany, modyfikować przykazań Chrystusa." (Kościół Ferrari słownika)

Cytat: "Oczywiście, Kościół katolicki przyznaje, że zmiany (reszta sobotę na niedzielę) był jej akt ... ... i ten akt jest przejawem jej władzy kościelnej w sprawach religijnych." (Kanclerz Thomas HF, kardynał Gibbons)

Cytat: ". Niedziela jest znakiem władzy ... ... naszym kościele jest Biblia, i ten ruch utrzymanie sobotę (w niedzielę) jest dowodem, że fakt" (Katolicki Rekord of London, Ontario, wrzesień 1923)

10 Świętych będą w jego ręce przez pewien czas, czasy i pół czasu (w. 25). O tym samym czasie dyskusji w związku z prześladowaniem świętej księgi Objawienia. Ten sam termin "czas, czasy i połowę czasu" pojawia się w Apokalipsie 12.14. Samym czasie i tego samego wydarzenia są dyskutowane gdzie indziej w tej książce, ale czas jest wyrazić innymi słowami. Apokalipsa 12,6, tym razem jako "tysiąc dwieście sześćdziesiąt dzień" w Objawieniu 13,5 określenie "czterdzieści dwa miesiące". miesiąc ma 30 dni biblijnych, biblijna roku 360 dni. Są to te same: 3,5 czasu (rok) = 42 miesięcy = 1260 dni.

Kiedy proroctwo mówi w symbole, wtedy prorocze dni stanowi jedną z rzeczywistością. Na przykład, w Księdze Ezechiela 4,6 Bóg mówi: "... I zaoszczędzić na jeden dzień każdego roku ..."

Korzystanie z tej zasady, dlatego "trzy i pół czasu" Daniel 7 tłumaczone jako 1260 rok.

Papieskiego Rzymu orzekł Europy 1260 rok w okresie 538-1798.

Spośród nich 1260 rok, które rozpoczną się około roku. 538 - świadczenie Kościół jako instytucję władzy i do końca roku. 1798 tuż po 1260's. 10 marca 1798 Napoleon wysłał Louis Alexandre Berthier ogólne z wojskiem do Rzymu.

11 będzie zasada aż do nadejścia Ancient (w. 22). Papieski system, ale został zniszczony. O 59 lat później była tam niesamowita kolei kiedy 11 lutego 1929 włoski przywódca Mussolini podpisał konkordat z kardynałem Gaspari, który przywrócił kościół majątku kościelnego. Ponownie powrócił do pontyfikatu jego międzynarodowej pozycji jako światowej potęgi politycznej. Wszystko wskazuje na to, że władza globalny boom, powodując zwieńczenie historii człowieka.

Martin Luther nauki prorockiej Księgi Daniela i Objawienia i listów Pawła do Tesaloniczan antychrysta ujawnione. Spalatin pisze do swojego przyjaciela:

"Jestem zdecydowanie bardziej pewny siebie i nie może mieć wątpliwości, że papież jest prawdziwym Antychrystem ... tak ... bo wszystko dokładnie tak, jak jego życie, czyny, słowa i przykazania."

Luter nie był to jedyny przywódca reformacji, która ujawniła tożsamości Antychrysta. Cały tłum reformatorów ujawniają prawdziwej natury papiestwa. Wśród nich, jak Tomasz Cranmer, John Wycliffe, Jana Husa, Hieronim, John Knox i wielu innych. To jest prawdziwy powód, dla którego Kościół Rzymsko-Katolicki wobec reformatorów gospodarstwa słowo Boże tak ciężko walczyć ...

Oczywiście, Roman - Kościół katolicki nie zna prawdziwej interpretacji przepowiedni. Dlatego też proroctwo próbuje ukryć i zakłócać argument, że Antychryst Antioch IV Epifanem. Nie spełnia znaków Prophecy i od dawna nie żyje.

12 Jego rząd wycofał zostanie zniszczona (w. 26).

2,3-12 Tesaloniczan - Nie pozwól, aby ktokolwiek w jakikolwiek sposób oszukać. Do tego dzień nadejdzie, nie musi być odwrócił się od Boga. Trzeba odkryć złych i nicpoń, który się sprzeciwia i wynosi się ponad wszystko, co mówi i co Bóg jest czczony. Settle nawet w świątyni Bożej i wyda Boga! Nie pamiętasz, jak mówiłam, kiedy byłem jeszcze z wami? Wiesz, co uniemożliwia mu jeszcze - w rzeczywistości może wystąpić do tego czasu.

Daniel 7,26 - 27 - Ale to sąd będzie usiąść i pozbawia go mocy, aby być na zawsze zniszczona i zniszczone. Królestwo, potęga i chwała królestw pod niebem zostanie przekazany do ludzi świętych Najwyższego. Jego królestwo będzie trwać wiecznie, i wszystkich władców oddawali Mu cześć i posłuszeństwo. "


Pokrewne artykuły z kategorii - Proroków biblijnych i dziś

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

161_ellen_gould_white.jpg Dar proroctwa objawia się w służbie Ellen G. White, który był jednym z założycieli Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego Kościół. Rada otrzymała inspirowane ludu Bożego w ostatnich czasach. Świat na początku XIX ...
Dodano: 05.10.2010
Liczba wyświetleń: 315313x

Adventismu Utworzenie, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, Rozdział

299_egw-vision-with-bible2.jpg Od dnia Adam i Ewa opuścili bramy, płacz, Garden of Eden, Bóg oczekuje, że lud Pana, który łamie prawo Lucyfera i przywrócenie raju na ziemi jest stracone i należących do grzechu. ...
Dodano: 25.12.2010
Liczba wyświetleń: 177355x

Żydów mesjańskich

164_izrael_vlajka.jpg Messianic Żydów - proroctwoOprócz licznych wyznań chrześcijańskich istnieją w Izraelu oraz w ruchu tak zwanych "Mesjasz Żydów". Osoby te zazwyczaj pochodzą z rodzin żydowskich, ale wierzy w Jezusa jako Mesjasza i ...
Dodano: 06.10.2010
Liczba wyświetleń: 263512x

Prophecy - New York 9 / 11 - upadek WTC - 11 września 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Przeczytaj ten ciekawy proroctwa. Ellen White widział w swoich wizji, co dzieje się w Nowym Jorku z 11 września 2001 r.? Dla nas te wydarzenia są wciąż czeka w przyszłości? Uważnie ...
Dodano: 09.12.2010
Liczba wyświetleń: 272474x

Proroctwa, że Jezus jest Mesjaszem przepowiedział

191_jezis.jpg Poszczególne księgi Starego Testamentu zostały napisane w latach 1400-425 pne, znaleziono w nich około 60 do 270 dużych i małych proroctwa mesjasza dotyczące narodzin, życia i śmierci Jezusa Chrystusa. Oto tylko ...
Dodano: 24.10.2010
Liczba wyświetleń: 270213x

Pl.AmazingHope.net - Proroctwa Biblii - Kto jest Antychrystem? - Daniel Rozdział 7