Pl.AmazingHope.net (Na stronie głównej) Pl.AmazingHope.net

Millennium - tysiącletniego królestwa

Koniec Świata w 2012 roku proroctwo?

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg

Millennium - tysiącletniego królestwa

Dodano: 07.01.2011
Liczba wyświetleń: 211343x
Tematy: Koniec Świata w 2012 roku proroctwo?
PrintTisk

Tysiącletniego królestwa jest napisane sporo zamieszania i urojenia. Niektórzy uważają, że tysiącletniego królestwa jest już tu na ziemi, ale większość uważa, że jest jeszcze przed nami. Na przykład New Age i Maitrea mówi, że sfinalizowanie świata, jaki znamy dzisiaj, a czasami po 2012 r. najbliższych tysiącletniego królestwa ciszy i spokoju w kraju i będziemy dobrze.

Ale Biblia mówi coś innego. Biblia mówi o tym Millennium rozpoczyna się po drugie przyjście Jezusa Chrystusa, gdy Jezus wziął do nieba i odkupienia jego wiernych, ale jest pusty i niezamieszkałej ziemi. Ludzie religijni nie posiada Second Coming i ziemi umrze a tysiąc lat bezładem i pustkowiem. Szatan będzie o tysiąc lat, związana z naszą pusty pustyni w więzieniu i czeka na sąd. Będzie wystarczająco dużo czasu na samotność i brak aktywności myśleć o tym, co go spowodowało.

Biblia mówi też o tym, jak drugie przyjście Jezusa Chrystusa, aby patrzeć i mówić o przyjściu szatana będzie naśladować i sfałszowane. Szatan i jego słudzy reinkarnacji w anioła światłości i naśladować Second Coming i radio, że jest to tysiącletnie królestwo pokoju, pokoju, miłości. To, co się obecnie prawdziwe. Nie dać się uwieść i badań, jak było jego drugie przyjście Jezusa Chrystusa zapisanych w Jego Słowie - Biblii.

Jezus Chrystus jest rzeczywiście wkrótce, ale będzie to według Biblii w chwale iw jednej chwili widzi na całym świecie, każdego oka, nawet tych, którzy go przebili. Po przyjeździe będzie ludzi religijnych - przekształcone żywych i umarłych są zmartwychwstał i pozostawić wiernych z Chrystusem w niebie. Jego przybycie nie zostaną ukryte lub przekazywane za pośrednictwem telewizji, ale to będzie olśniewający moment na całym świecie.

Ale zaczniemy pod koniec 1000 roku, w którym kraju będzie pusty i opuszczony, bo zły nie będzie trwać do Jezusa Chrystusa i zginąć. W drugiej fazie nieba rozprawy innych ludzi, a Szatan i tysiąc lat, Jezus Chrystus przyjdzie ponownie, aby wskrzesić zmarłych, złych i satysfakcję dla wszystkich według ich czynów. Kiedy Jezus Chrystus wskrzesza umarłych, złych ludzi, że szatan zostanie wypuszczony na chwilę i będzie starał się kierować ich do walki przeciwko świętym. Wtedy to hit, ale Jezusa Chrystusa i wszyscy zanurzyć się w jeziorze ognia, gdzie znaleźć drugą, wieczną śmiercią.

Millennium według Biblii jest drugie przyjście Jezusa Chrystusa, ale należy pamiętać, że nie można oszukać replika Drugiego Przyjścia. Nie będzie tysiąc lat pokoju, ale tysiąc lat, kiedy kraj będzie ponury i pusty bez ludzi lub zwierząt, lub słońce nie świeci. Będzie więzienia Szatana!

Przeczytaj następujące wersety Biblii.

Kto mówi, że Biblia mówi o tysiąclecia?

Objawienie Jana 20,1-3 - Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba, w ręku klucz od Czeluści i wielki łańcuch. Chwycił Smok, Wąż starodawny, który, który jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. Wrzucił go w przepaść i zamknął i pieczęć nad nim, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat zostały spełnione, a następnie miały być krótko zwolniony.

Objawienie 20,4 - I ujrzałem trony, i tych, którzy siedzieli na nich, a zostały powierzone do sądu. I ujrzałem dusze straconych na świadectwa Jezusa i Słowo Boże, dusze tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie otrzymała jej znak na czole lub dłoni. Oni żyli i królowali z Chrystusem tysiąc lat.

Kto będzie sądził przez świętego Pawła Apostoła?

1 Kor 6,2-3 - Czy wiesz, że święci będą sędziami tego świata? Gdy jedno, aby świat sądzić, że nie jesteś w stanie ocenić takimi drobiazgami? Czy wiesz, że będziemy sądzili także aniołów? Raczej zwykłych spraw życia!

Co zmartwychwstanie?

Jan 5, 28-29 - nie zdziw się, bo nadchodzi czas, kiedy wszyscy, którzy są w grobach, usłyszą głos jego i wyjdą - ci, którzy pełnili dobre czyny zostaną wskrzeszeni do życia, ale tych, które działają złem, zebrali się w sądzie.

Kim są ludzie powstaną z martwych w pierwszym zmartwychwstaniu?

Objawienie Jana 20,6 - Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu. Przez takie druga śmierć nie ma władzy, ale będą kapłanami Boga i Chrystusa i będą z Nim królować tysiąc lat.

Co Chrystusa ze świętymi, aby się ponownie?

John 14,3 - Idę przecież przygotować wam miejsce. Kiedy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy tam, gdzie jestem.

John 17.24 - Ojcze, chcę powiedzieć, że mi dałeś, byli ze Mną tam, gdzie Ja jestem, aby zobaczyć chwałę, którą Mi dałeś, bo umiłowałeś Mnie przed założeniem świata.

Co się dzieje z bezbożnych ludzi żyje w Second Coming?

Łk 17,26-30 - Jak za dni Noego, tak będzie Syn dni człowieka: jedzenia i picia, małżeństwo i za mąż aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki. Potem przyszedł potop i wytracił wszystkich. Podobnie, za czasów Lota: jedli i pili, kupić i sprzedać, są sadzone i zbudowany, ale w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł deszcz ognia z nieba, aby zniszczyć ich wszystkich, i siarka. Podobnie będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy będzie wyświetlane.

1 Tes 5,3 - Kiedy ludzie mówią: "Pokój! Bezpieczeństwo" nagle zaskoczony błąd, jak wtedy, gdy przyjdzie na ból w ciąży i nie będzie przeciekać.

Objawienie Jana 6,14-17 - Niebo zniknął jak zamkniętą księgą, a każda góra i wyspa jest przenoszony z miejsca. Książąt i królów ziemi, bogate i potężne generałów, każdy niewolnik i każdy wolny ukryli się w jaskiniach i skałach górskich. Wtedy rzekli górom i skałom, Jesień nad nami i przed nami ukryć, który siedzi na tronie i przed gniewem Baranka! Przyszedł wielki dzień Jego gniewu, i kto się ostoi? "

Co opis naszego kraju w czasie milenium, proroków dać?

Biblia mówi, że w Księdze Rodzaju, że ziemia na początku hańby i nieważne, a ciemność była nad otchłanią. Greckie słowo użyte - abussos - jest taki sam jak w Objawieniu 20, 1 Jana, który mówi o tysiąclecia.

Iz 21,22 - W tym dniu Pan ukarze uprawnień na niebie w górze i królów ziemi nisko. Stłoczyli więźniów do dołu, zostanie zamknięty w więzieniu przez długi czas będą oceniane. Księżyc pozostaje zdumiony słońce się wstydzi, gdy Pan zastępów na górze Syjon w Jerozolimie odbędzie królestwa i Jego chwała jawi się przed starszych.

Jeremiasza 4,23-26 - Widziałem ziemi - oto opuszczony i pusty, I spojrzał w niebo - był bez światła. Widziałem góry - All Shook Up, wstrząsnęła wszystkimi wzgórzami. Widziałem, a oto - nigdzie człowieka i wszystkie ptaki zniknęły. Widziałem - i oto stało się owocne pustynie, i wszystkie miasta spadła przed Panem, gdy się gniewem!

Iz 24,1-3 - Oto Pan czyni na ziemi, to całkowicie niszczy; oszpecić jego wygląd, jego mieszkańców rozproszone. To samo wynika kapłana, niewolnika i jego pana, służącą i jej pani, tych kupujących i sprzedających, kredytodawców i kredytobiorców, lichwiarzy i ich ofiar. Ziemia zostanie całkowicie splądrowane, wszystko będzie okradziony - to słowo pochodzi od Pana!

Objawienie Jana 6,14-17 - Niebo zniknął jak zamkniętą księgą, a każda góra i wyspa jest przenoszony z miejsca.

Jak długo szatan zostanie uwięziony na tej ziemi w tym stanie?

Objawienie Jana 20,3 - rzucił go w przepaść i zamknął i pieczęć nad nim, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat zostały spełnione, a następnie miały być krótko zwolniony.

Sprawiedliwi umarli zmartwychwstaną podczas powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa. Kiedy innych złych zmarłych zostaną wskrzeszeni?

Objawienie Jana 20,5 - Inne (grzeszników) umarli nie żyje jednak, aż tysiąc lat.

Co nastąpi zmiana na pozycji szatana na koniec tysiąclecia?

Po tych tysięcy lat, wraz ze świętym Chrystus przyjdzie ponownie na tę ziemię, aby wykonać wyrok sądu złych i oczyści go, i utworzeniu nowego państwa macierzystego sprawiedliwych. W tym czasie Chrystus Wake The Dead wicked w każdym wieku. Będzie to drugie zmartwychwstanie, na zmartwychwstanie potępienia i sąd. Ale zły powstaną z tego samego ducha buntu, który w swoim życiu. Zmartwychwstanie Szatan jest zwolniony z ich długiej bezczynności i bierności.

Objawienie 20,3 - rzucił go w przepaść i zamknął i pieczęć nad nim, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat zostały spełnione, a następnie miały być krótko zwolniony.

John 5.29 - i obecnie - ci, którzy pełnili dobre czyny zostaną wskrzeszeni do życia, ale tych, które działają zła na zmartwychwstanie sądu.

Co dalej zrobić, gdy Szatan będzie bezbożnego zostaną wskrzeszeni?

Objawienie 20,7-8 - Kiedy wygasa tysiąc lat, szatan zostanie zwolniony z więzienia. Idźcie na uwodzić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, by ich zgromadzić na rzecz walki - aż piasek morski. Napełnił cały horyzont, otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane, ale ogień zstąpił z nieba i pożarł je.

Przeciw komu grzesznika walczyć?

Objawienie 21,2 - widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące od Boga z nieba, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.

Objawienie 21, 8 - pracują na horyzoncie, otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane, ale ogień zstąpił z nieba i pożarł je.

2. List do Tesaloniczan 1,7-9 - Bóg jest sprawiedliwy: tych, którzy będą cierpieć będą rekompensowane zła, ale są kłopoty z nas dostaniesz reszty. Pan Jezus z nieba objawia się z jego potężni aniołowie w płomienistym ogniu, aby ukarać tych, którzy nie uznają Boga i przyjęcia ewangelii Pana naszego Jezusa. Ich kara będzie wieczne zatracenie w oderwaniu od Pana i od jego niezwykłej mocy.

Czego można oczekiwać po Ziemi Świętej i zniszczenie z wszelkiego grzechu i grzeszników?

2. Peter 3.13 - The Heavens znikają, gdy ogień i elementy rozpalone, ale patrzymy w niebo nowe i ziemię nową - home equity.

Iz 65,17 - Lo - tworzenia nowego nieba i nowej ziemi, w ostatnich rzeczy zapomnieć, nikt nie będzie o nich myślą.

Objawienie Jana 21,1 - I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową. Na pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma.

Jaka jest oczekiwana nagroda dość ludzi?

Iz 35,10 - powrót Pana uratowany i przyjść na Syjon z radością, z wiecznej radości na twarzach. Wtedy zdecydowana radość i wesele, smutek i wzdychanie jest liści.

Objawienie 21,4 - I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci nie będzie już ani płakać, ani krzyku, ani bólu nigdy nie będzie, ponieważ wcześniejsze rzeczy przeminęły. "

Iz 65,24-25 - Przed nazywają ja na nie odpowiem, zanim on mówi, to słyszę. Wilk i baranek zostaną razem, lew też jak wół będzie jadał słomę i pyłu są pokarmem węża. Nie złość, nie ma nieporozumień w dowolnym miejscu w całej świętej mej górze, mówi Pan.

Objawienie 22.5 - Nie będzie w nocy, więc nie będą musieli świetle światła lampy i światła słońca, bo Pan Bóg oświeca, i będą królować na wieki wieków.


Pokrewne artykuły z kategorii - Koniec Świata w 2012 roku proroctwo?

New Age - Mesjasza Maitrea w proroctwach

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age w ostatnich latach, stopniowo rośnie i niepostrzeżenie, i dostaje się do wszystkich dziedzin naszego życia. Ruch w tajemnicy, ale wkrótce wzrosła od 1984 r., kiedy dowodził do publikowania i ...
Dodano: 30.11.2010
Liczba wyświetleń: 186993x

Koniec świata w grudniu 2012 roku, pojawienie się Antychrysta, co o Biblii?

600_konec_sveta_2012.jpg Zbliżając się spodziewano daty, który porusza się ostatnio wszystkie media. Chodzimy do różnych pytań pocztowych dotyczących tych danych. Data 21 grudnia 2012, do którego kalendarz Majów kończy. Will apokaliptyczny koniec świata? ...
Dodano: 09.12.2012
Liczba wyświetleń: 230235x

Prophecy - New York 9 / 11 - upadek WTC - 11 września 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Przeczytaj ten ciekawy proroctwa. Ellen White widział w swoich wizji, co dzieje się w Nowym Jorku z 11 września 2001 r.? Dla nas te wydarzenia są wciąż czeka w przyszłości? Uważnie ...
Dodano: 09.12.2010
Liczba wyświetleń: 272475x

Film - Ostatnia impreza, koniec świata według proroctw biblijnych

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - The Final Prophecy Wydarzenia w BibliiSpójrz na tego dokumentu, które są Doug Batchelor przedstawia wydarzenia, które będą poprzedzać koniec świata. Wydarzenia te są zgodne z proroctw biblijnych. ...
Dodano: 03.09.2010
Liczba wyświetleń: 341891x
Zalecane

Nostradamus 2012 - fałszywe proroctwa

192_nostradamus.jpg Chciałbym napisać kilka słów o przepowiedniach Nostradamusa, bo w internecie o nim wiele dyskusji wśród ludzi i często mówi. Wiele z jego przerażające proroctwo przerażające, inni mówią, że to fikcja. Wiele ...
Dodano: 25.10.2010
Liczba wyświetleń: 511038x

Pl.AmazingHope.net - Millennium - tysiącletniego królestwa